ELASTYCZNE PŁYTKI KLINKIERO

Elastyczne płytki dekoracyjne KLINKIERO to okładzina elewacyjna, która doskonale imituje wykończenie ścian, filarów i kominów ze strukturalnej cegły klinkierowej. Przeznaczone są do zastosowań zarówno zewnętrznych, jak i wewnętrznych.

Elastyczne płytki dekoracyjne KLINKIERO to nowość w ofercie firmy KOSBUD. To pierwsza w Polsce certyfikowana okładzina elewacyjna wchodząca w skład systemu ociepleń ETICS. Płytki KLINKIERO posiadają unikalne cechy, które wyróżnią je na tle innych okładzin elewacyjnych i cegieł klinkierowych. Są trwałe i odporne na uderzenia mechaniczne. Charakteryzują się także całkowitą odpornością na warunki atmosferyczne – są mrozoodporne i wodoszczelne, co gwarantuje brak pojawiania się wysoleń. Montaż płytek KLINKIERO jest niezwykle łatwy – nie potrzebne są żadne specjalistyczne narzędzia, ani krzyżyki. Do przycięcia płytek wystarczą nożyczki, a fugi wykonuje się przy użyciu jedynie pędzelka. KLINKIERO to także produkt ekologiczny – płytki powstają z piasku kwarcowego.

Wysokie walory dekoracyjne płytek podniosą wartość estetyczną każdego mieszkalnego wnętrza i nadadzą mu niepowtarzalny charakter. Łatwe utrzymanie w czystości sprawia, że świetnie sprawdzają się one jako wykończenie korytarzy, salonu, kuchni czy sypialni.

Bogata kolorystyka i ciekawa struktura płytki KLINKIERO pozwala bez trudu zrealizować nawet najbardziej wyszukane koncepcje aranżacji wnętrza czy elewacji. W ofercie firmy KOSBUD dostępne są również płytki KLINKIERO w formie narożników.

Poniżej przedstawiamy kilka realizacji

Niezbędne produkty

System montażu